RD_Opatovce nad Nitrou_ext

RD_Opatovce nad Nitrou_ext

lightdesign by KELMAX…

iguzzini

iguzzini

Inovácia osvetlenia pre ľudí
Iguzzini, je taliansky výrobca, ktorý je uznávaný ako medzinárodná skupina zameraná na výskum a inovácie, ktorej cieľom je umožniť rozvoj inteligentných systémov vnútorného a vonkajšieho osvetlenia, ktoré môžu zlepšiť životné prostredie a kvalitu života ľudí.

 

Tal

Tal

Belgická firma TAL má úplnú oddanosť kvalite. To zahŕňa nielen využitie najlepších dostupných materiálov a povrchových úprav, ale aj témy ako inovácie, konkurenčné ceny, včasné dodávky, atraktívny a užívateľsky prívetivý katalógový materiál, flexibilita neustáleho vytvárania trendsettingu a vzrušujúce vzory.

 

Slv

Slv

SLV -nemecká firma, vyrába cenovo dostupné svietidlá prevažne technického charakteru pre interiéry i exteriéry. Svoje dcérske spoločnosti má v 7 štátoch Európy, ale aj v Hongkongu, Severnej Amerike a Rusku. Je to jedna z najdynamickejších spoločností v Európe.

 

Redo

Redo

REDO – moderné svietidlá širokého záberu, zaujímavá je nová séria textilných modelov. Saortiment výrobcu REDO obsahujúci rustikálne a vintage svietidlá je za dostupné ceny.