Penta

Penta

Taliansky výrobca, navrhuje a vyrába vysoko kvalitné svietidlá so súčasným dizajnom. Prísnosť, presnosť a pozornosť k detailom a povrchovým úpravám charakterizujú všetky výrobky, rovnako tak použitie rafinovaných materiálov, ako drevo, sklo, kov, tkanina.

 

 

Terzani

Terzani

Unikátny štýl Terzani zobrazuje vyváženie niekoľkých vlastností. Terzani je elegantný a sofistikovaný, inovatívny a zároveň originálny. Terzani využíva najmodernejšie technológie, ale tiež pracuje s jemnými materiálmi tradične ručne vyrobenými miestnymi remeselníkmi. Každá lampa je objekt / socha, ktorá má byť plne integrovaná do svojho okolia a šíri očarujúcu a hru svetla. Tým sa vytvára konštantná interakcia medzi lampou a okolitým priestorom.

 

Wofi

Wofi

Nemecký výrobca svietidiel, ktorý vo svojom sortimente ponúka moderné interiérové svietidlá a lištové systémy na 230 V.
Výrobca poskytuje na svietidlá WOFI záruku 5 rokov (v prípade registrácie produktu, netýka sa produktov ACTION).
Kvalita produktov WOFI je testovaná vo vlastnom laboratóriu overenom certifikátom TÜV.“

 

Voltolina

Voltolina

Klasické svietidlá v štýle benátskeho kryštálu a svietidlá z brúseného kryštálového skla. Renomovaný taliansky výrobca.

 

Slamp

Slamp

Talianska spoločnosť SLAMP vznikla v roku 1994. Charakteristická je predovšetkým používaním unikátnych materiálov, ktoré sú vysoko ohybné a netrieštivé. Tieto materiály sú vďaka svojim svetelným vlastnostiam na prvý pohľad ľahko rozpoznateľné. Jedná sa o materiály Opalflex, Steelflex a Cristalflex. Spoločnosť SLAMP získala medzinárodnú cenu RED DOT v oblasti designu.