Famlight

Famlight

FAMLIGHT je rodinná spoločnosť s viac ako 20-ročnými skúsenosťami a vášňou pre sklo. Značka bola vyvinutá tak, aby kombinovala krásu svetla a skla a bola dokončená ručne vyrezávaným kovom. Mottom spoločnosti je pozornosť k detailom a individuálny prístup ku klientovi. Firma ponúka široký sortiment výrobkov, ale vyrába svietidlá aj na zakázku, šité na mieru konkrétneho interiéru.

Masiero

Masiero

V katalógu Masiero Classica nájdete svietidlá v klasickom, modernom a luxusnom štýle. Určite Vás zaujmú prevedenia od tkanín až po keramiku či mramor v kombinácii so sklom alebo krištáľmi /Swarowski, Bohemia, Asfour../ Kolekcia svietidiel Masiero Drylight ponúka kvalitné svietidlá aj pre vonkajšie osvetlenie s krytím IP65. Použité materiály sklenené nylonové vlákna, prívesky z polykarbonátu alebo krištáľu sú odolné proti otrasom. Séria svietidiel Masiero Eclettica predstavuje orginálnu kolekciu moderných, extravagantných svietidiel. Vynikajúca kvalita a elegantný dizajn vhodný pre luxusné rezidencie.Talianska spoločnosť Masiero ponúka v kolekcii svietidiel Ottocento elegantné klasické svietidlá v benátskom štýle s prvkami rôznych krištáľov. Prepracovaný dizajn v spojení tých najkvalitnejších materiálov je zárukou kvality.

 

Light4

Light4

Názov katalógu Vintage spoločnosti Light4 napovedá, že táto značka pozerá do minulosti, interpretuje svietidlá s nadčasovým dizajnom. V ponuke stropné alebo nástenné svietidlá s vysokou kvalitou, luxusom a funkčnosťou.

 

Brokis

Brokis

Svietidlá Brokis – veľmi inšpiratívna česká designová skláreň pre moderný interiér.

 

Bomma

Bomma

BOMMA je názov série dizajnového úžitkového krištáľu, ktorý vzniká v spolupráci českých a zahraničných dizajnérov so sklárňou Bohemia Machine. Každý kus je iný a jedinečný orginál. Každý kus je fúkaný bez použitia formy, jemne ručne fúkané sklo v malých až nadrozmerných rozmeroch s automatickým precíznym krištáľovým rezaním v najvyššej kvalite. Každý kus je kontrolovaný a zabalený ručne.