RD_Prievidza_03_int

RD_Prievidza_03_int

Rodinný dom átriového typu s dominantným svetlíkom uprostred je dostatočne zásobený denným svetlom. Po zotmení, alebo znížení intenzity osvetlenia počas dňa nastupuje na scénu umelé osvetlenie.

Hlavný priestor – kuchyňa, obývacia izba a knižnica – osvetľujú jemné minimalistické LED línie v čiernej farbe, v súlade s betónovým stropom, končiac v priestore veľkorysého svetlíka, ktorý ohraničuje jedálenský priestor. Ten sa aj vďaka závesným dizajnovým svietidlám stáva centrom diania celého domu.

Kúpeľne a rezidenčné časti sú vybavené jednoduchými stropnými LED svietidlami, nástenné klasické guľaté svietidlá okrem funkčnosti zútulňujú dané priestory.

Designed by H3T architekti

ROBERS

ROBERS

 

Rodinná firma z Nemeckého Südlohn vyrába svetlá a kovanie od roku 1964.

Interiérové a exteriérové svietidlá vznikajú vďaka remeselnej zručnosti v kováčskej dielni. Každý kúsok je jedinečný, ktorý sa vyvíja a vyrába pod jednou strechou v Münsterlande. Všetky použité tienidlá sú sklá, tiež ručne fúkané.

Pracujú iba s vysoko kvalitnými materiálmi a surovinami.

Školením mladých ľudí na kováčov pomáha spoločnosť Robers-Leuchten udržiavať tradíciu, ktorá existuje už od staroveku, a spojením s kreativitou a modernými impulzmi  vytvára produkty nadčasového dizajnu.

Famlight

Famlight

FAMLIGHT je rodinná spoločnosť s viac ako 20-ročnými skúsenosťami a vášňou pre sklo. Značka bola vyvinutá tak, aby kombinovala krásu svetla a skla a bola dokončená ručne vyrezávaným kovom. Mottom spoločnosti je pozornosť k detailom a individuálny prístup ku klientovi. Firma ponúka široký sortiment výrobkov, ale vyrába svietidlá aj na zakázku, šité na mieru konkrétneho interiéru.

Masiero

Masiero

V katalógu Masiero Classica nájdete svietidlá v klasickom, modernom a luxusnom štýle. Určite Vás zaujmú prevedenia od tkanín až po keramiku či mramor v kombinácii so sklom alebo krištáľmi /Swarowski, Bohemia, Asfour../ Kolekcia svietidiel Masiero Drylight ponúka kvalitné svietidlá aj pre vonkajšie osvetlenie s krytím IP65. Použité materiály sklenené nylonové vlákna, prívesky z polykarbonátu alebo krištáľu sú odolné proti otrasom. Séria svietidiel Masiero Eclettica predstavuje orginálnu kolekciu moderných, extravagantných svietidiel. Vynikajúca kvalita a elegantný dizajn vhodný pre luxusné rezidencie.Talianska spoločnosť Masiero ponúka v kolekcii svietidiel Ottocento elegantné klasické svietidlá v benátskom štýle s prvkami rôznych krištáľov. Prepracovaný dizajn v spojení tých najkvalitnejších materiálov je zárukou kvality.

 

Light4

Light4

Názov katalógu Vintage spoločnosti Light4 napovedá, že táto značka pozerá do minulosti, interpretuje svietidlá s nadčasovým dizajnom. V ponuke stropné alebo nástenné svietidlá s vysokou kvalitou, luxusom a funkčnosťou.