Moretti Luce

Moretti Luce

Remeslo a technológia sa spájajú s jediným cieľom: vytvoriť svetelné zariadenia, ktoré vylepšia miesta, kde sú nainštalované. Funkčnosť a umenie sa spájajú v tradícii. To je Talianska firma Moretti Luce.

ROBERS

ROBERS

 

Rodinná firma z Nemeckého Südlohn vyrába svetlá a kovanie od roku 1964.

Interiérové a exteriérové svietidlá vznikajú vďaka remeselnej zručnosti v kováčskej dielni. Každý kúsok je jedinečný, ktorý sa vyvíja a vyrába pod jednou strechou v Münsterlande. Všetky použité tienidlá sú sklá, tiež ručne fúkané.

Pracujú iba s vysoko kvalitnými materiálmi a surovinami.

Školením mladých ľudí na kováčov pomáha spoločnosť Robers-Leuchten udržiavať tradíciu, ktorá existuje už od staroveku, a spojením s kreativitou a modernými impulzmi  vytvára produkty nadčasového dizajnu.

Ligman

Ligman

Široký sortiment vonkajších svietidiel vo vysokej kvalite spĺňajúci požiadavky architektov, dizajnérov i koncových zákazníkov.

 

 

LiraLighting

LiraLighting

Poľská spoločnosť, ktorá profesionálne navrhuje a vyrába svietidlá pre rôzne projekty, často vyžadujúce individuálne a prispôsobené riešenia. Zabezpečuje vonkajšie aj vnútorné osvetlenie nielen pre veľké verejné inštitúcie, ako sú hotely, nákupné centrá, múzeá a administratívne budovy, ale aj pre reštaurácie, butiky a súkromných klientov.

RD_Veľká Čausa_ext

RD_Veľká Čausa_ext

designed by KELMAX…