RD_Prievidza_03_int

RD_Prievidza_03_int

Rodinný dom átriového typu s dominantným svetlíkom uprostred je dostatočne zásobený denným svetlom. Po zotmení, alebo znížení intenzity osvetlenia počas dňa nastupuje na scénu umelé osvetlenie.

Hlavný priestor – kuchyňa, obývacia izba a knižnica – osvetľujú jemné minimalistické LED línie v čiernej farbe, v súlade s betónovým stropom, končiac v priestore veľkorysého svetlíka, ktorý ohraničuje jedálenský priestor. Ten sa aj vďaka závesným dizajnovým svietidlám stáva centrom diania celého domu.

Kúpeľne a rezidenčné časti sú vybavené jednoduchými stropnými LED svietidlami, nástenné klasické guľaté svietidlá okrem funkčnosti zútulňujú dané priestory.

Designed by H3T architekti

Gentleman Fashion ROC

Gentleman Fashion ROC

… móda pre pánov. Kombinácia líniového osvetlenia so širokým rozptylom v kontraste s bodovým osvetlením výstavných vitrín a figurín….. muži tiež radi nosia pekné oblečenie.

Interior design: Dušan Maliarik ART

Light design by KELMAX

Kaderníctvo_PD

Kaderníctvo_PD

interior designed by Branislav Michalovič
lightdesign by KELMAX

Bavaria Restaurant I_PD

Bavaria Restaurant I_PD

Vytvorenie osvetlenia pre rôzne účely užívania priestoru reštaurácie.
Plné osvetlenie za pomoci spotov a závesných bodových svietidiel pre vychutnanie skvelého jedla. Pre variabilitu priestoru, všetko na lištovom systéme.
Dekoratívne osvetlenie zabezpečuje LED podsvietenie nábytku a obrazov, pre príjemné strávenie večera pri pohári dobrého vína.

lightdesign by KELMAX…..

Bavaria Restaurant_PD

Bavaria Restaurant_PD

Použitím smerového osvetlenia barového pultu stropnými tubusovými svietidlami, a závesnými tubusovými svietidlami pre osvetlenie jedálenských stolov bola dosiahnutá dostatočná intenzita osvetlenia s minimálnou mierou oslnenia. Tento výber dovolil v maximálnej miere vyniknúť líniovému dekoratívnemu osvetleniu baru a zápultia, ale aj fotogalérii na náprotivnej stene interiéru.
lightdesign by KELMAX.

lightdesign by KELMAX